ליגת הכוכבים כיתות ספורט כדור רשת\עף אתלטיקה כדוריד כדורסל קט-רגל מרכזי מצוינות

כתובת: מפרץ שלמה 1 פארק פרס,
קרית שרת, חולון, 58492, ת.ד. 5132
טלפון: 03-5593489 פקס: 03-5593486
מנהל: עצמון קצב


המחלקה לספורט וחינוך-גופני, פועלת בשיתוף פעולה עם משרד החינוך הפיקוח על החינוך-הגופני בתחום הספורט הפורמאלי במוסדות החינוך. המחלקה אחראית על פעולות העשרה בתחום החינוך-הגופני והספורט בבתי הספר.

המחלקה מפעילה מערך תחרויות לבתי-הספר בעיר בשבעה ענפי ספורט: ריצות שדה, אתלטיקה-קלה, כדורסל, כדוריד, כדורגל, קט-רגל וכדורעף. בנוסף, חולון מארגנת ומארחת אליפויות מחוזיות וארציות בענפי הספורט השונים.

כמו כן, אחראית המחלקה על פתיחת כיתות הספורט ופעולות העשרה המתבצעות בהן וכן על כל מועדוני הספורט הפעילים במסגרת חטיבות הביניים,ומפעילה מרכזי מצוינות בארבעה ענפים, בשיתוף עם האגודות: התעמלות אומנותית, כדוריד, אתלטיקה קלה, וכדורסל בנות.

ספורט בבתי הספר

''ליגת הכוכבים'' בכדורסל לבתי-הספר היסודיים, ייחודית לעיר חולון.
מטרתה לקדם את ענף הכדורסל בעיר ולאתר תלמידים מוכשרים נוספים בענף. הליגה מתקיימת זו השנה השלישית בהשתתפות 21 נבחרות של בנות ו-24 נבחרות של בנים.

הנבחרות מתאמנות עם מורים/מאמנים מקצועיים בשעות אחה"צ ומתחרים ביניהם בליגה מסודרת לאורך השנה. התלמידים המצטיינים מוזמנים להתאמן במרכז המצוינות העירוני וממשיכים למסגרות המשך בחט"ב ארן.

הליגה נחלה הצלחה גדולה מאוד ,והפכה לפופולרית בחוגי הכדורסל ברחבי הארץ, מספר רשויות פנו ובאו ללמוד את התוכנית כדי ליישמה במקומותיהן.

 

 

 
מפת עמודי האתר
נשמח לענות לכל שאלה ו\או בקשה.
חינוך גופני חולון.
מפרץ שלמה 1 פארק
פרס קרית שרת, חולון.
טל:   03-5593489
פקס: 03-5593486
 
כיתות ספורט
מועדונים בית ספריים
מגמות ספורט
מרכזי מצוינות
תכניות ופרוייקטים
תכניות לימודים
מאמרים מקצועיים
ספורט ובריאות
כיתבו לנו
 
דף הבית
אודות
תמונות וסרטונים
אירועים
כדורגל \ קטרגל
כדורשת/עף
כדורסל
כדוריד
אתלטיקה